Co mam robić z bólem pod lewym żebrem?

Witam . Raz na jakiś czas podczas schylania się odczuwam okropny ból pod lewym żebrem. Zawsze trwał chwilę ale przy ostatnim bolu musiałam poprosić męża o pomoc żeby wstać bo nie mogłam się wyprostować. Płakałam z bólu. Mniej bolało gdy uciskalam ręka w miejscu gdzie bolało. Precyzyjniej to ból występuje bardziej z tylu , ponieważ muszę wsadzić rękę głęboko pod lewe żebra. Dodam ,że jestem ponad dwa lata po sleve resection. Mam też pieczenie całego przełyku i odbija mi się często. Takie puste odbijanie jakbym najadła się powietrza.

Opisane objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową przełyku. Sugeruję kontakt z gastroenterologiem lub chirurgiem, który Panią operował.