Ból pod lewym żebrem i nieregularny rytm wypróżnień

Witam, od 6 m-cy odczuwam ból pod lewym żebrem, nieostry ale stały. Mam nieregularny rytm wypróżnień. Wdrożyłam dietę beztłuszczową i bez nabiałową. Nabiału w dużych ilościach nie tolerowałam wcześniej a tłuszczy mam wrażenie, że nie trawię teraz. Jak dostaję leki typu nifuroks. lub zioła, które wspomagają trawienie to mam stolec o zielonym kolorze. Zbad. krew, mocz, enzymy trzust, cukier, usg jamy brzusznej, kał na pasożyty, lamblie, nawet borelioze, wszystko ok. Dostawałam Duspat.R,bez zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza gastroenterologa.