Co mi dolega, jeśli od paru miesięcy moja miesiączka jest mniej obfita i krótsza niż zwykle?

Witam. Mam problem ponieważ od paru miesięcy moja miesiączka jest mniej obfita i krótsza niż zwykle. Miesiączka występuje regularnie jednak wczensiej trwała 5 dni i początki były obfite teraz trwają zaledwie 3 dni. Mam także ból przy stosunku. Czy ktoś coś doradzi?

Lek. Michał Lenard

Najlepiej doradzi Pani ginekolog podczas wizyty, kiedy będzie mógł Panią zbadać i zlecić wykonanie odpowiednich badań. Pozdrawiam!