Co mogą oznaczać kłucia w obrębie brzucha?

Pytanie do proktologa! Wsadzilem sobie do odbytnicy nawilżony palec z olejkiem kokosowym (nierafinowanym) nieznanego źródła. Zaraz po tym zaczęły sie moje bóle pod pępkiem (kłucia), które trwają już 3 dni. Nie mam gorączki ale kłucia są bardzo nieprzyjemne. Czy taka niewielka ilość oleju mogła zniszczyć błonę jelit i uszkodzić? Czy taka błona ma szansę się odbudować??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyna może wynikać także z zupełnie innej kwestii . Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć