Co mogą oznaczać takie wahania poziomu cukru?

Witam mam pytanie moj cukier na czczo ogólnie w granicy 108 -97 wedlug pani doktor normalne . Dzisiaj zmierzylam cukier na czczo i wyszlo 98 poszlam do wc umylam rece postanowilam zmierzyc jeszcze raz cukier wyniósł 45 !!!bardzo sie wystraszylam i kolejny raz zbadalam cukier 60 wyszlo i znowu po chwili 89!!glukometrem cera chek 1code. Prosze o pilna odpowiedz skad ten wynik 45 czy to blad glukometra ? Dodam że bardzo sie teraz boje.

Pomiary za pomocą glukometru nie są stuprocentowo dokładne, dopuszczalny błąd to +/- 15 mg/dl, proponuję oznaczenie glukozy we krwi żylnej w laboratorium. Pozdrawiam.