Co mogą oznaczać zawroty głowy, mroczki przed oczami, niskie ciśnienie i drętwienia skóry?

Witam . Od stycznia tego roku mam różne problemy ze zdrowiem i nikt nie jest w stanie mi pomóc . Prosze o poradę jakie badania mogłabym wykonać . Moje objawy : mroczki przed oczami , zawroty głowy najczęściej gdy idę są wtedy takie subtelne lub gdy idę i mocniej tupne noga to też występuje lekki zawrót podczas zawrotów nie mam problemów z równowaga ale nasilają się przy ruchach glowy. Mam niskie ciśnienie 100/66 zazwyczaj . Jedna strona ciała ( prawa ) wcześniej bardzo bolała później przeszło ale zostało coś w stylu drętwienia skóry ( uczucie jakby skóra zasychala) dotyczy to ręki nogi i twarzy . Po drugiej stronie lewej występuje najpierw uczucie palenia skóry a później też Lesko dretwieje skóra . Dodatkowo po lewej stronie często mam uczucie jakby siedziały mnie mięśnie gdzieś pod skórą . Ostatnio kilka razy zdarzyło się mi się jakieś dziwne zatkanie w gardle podczas schylania ale mam ciągle zatkany nos więc może przez to ? Jestem pod opieką neurologa od stycznia . Ciągle przepisuje antydepresanty. Zrobiłam prywatnie TK głowy i wszystkie możliwe badania z krwi lez wyniki idealne co robić ? Bo ja już nie mam sił nie wiem gdzie się udać . Pomocy !

Jedyne co mogłabym zasugerować do właśnie konsultacje neurologiczną odnośnie zawrotów głowy i USG doppler tt. szyjnych . Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.