Co mogą znaczyć plamienia w trakcie brania tabletek?

Witam, stosuje tabletki antykoncepcyjne Dionell. Jestem w trakcie brania 5-ego opakowania i prawie przy każdym opakowaniu mam plamienia w trakcie brania tabletek. U lekarza byłam i wszystko jest w porządku, jajniki i endometrium. Samopoczucie mam dobre. Czy to jest powód do niepokoju? Jestem po porodzie 6 m-cy i to jest moja pierwsza antykoncepcja w życiu. Proszę o jakąś poradę. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te plamienia będą się nasilać to radziłbym skonsultowanie się z ginekologiem.