Co mogą znaczyć problemy z nietrzymaniem moczu w czasie stosunku?

Mam 22 lata, od prawie 2 lat wspolzyje z moim chlopakiem. Od 3 miesiecy podczas pozycji na jezdzca zmagam sie z pewnym problemem. Kilka razy zdarzylo nam sie poczuc zapach moczu. W tej pozycji zawsze wyplywa ze mnie duzo plynow, jednak kolorem nigdy nie przypominaly moczu. Jedynie zapach. Zdarzylo sie to doslownie 2-3 razy, tylko przy tej pozycji. Wystarczylo to jednak bym sie zawstydzila i wycofala. Nie czuje, abym popuscila, nigdy nie mialam problemu z nietrzymaniem moczu, ani podczas stosunku, ani na co dzien, jednak bardzo sie wstydze. Czy jest ze mna cos nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazana jest konsultacja ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.