Co mogą znaczyć takie bóle podbrzusza i krwawienie po terminie?

Witam. 28 lipca miałam pierwszy dzień okresu. Kochalismy się z mężem w dzień owolacji. Około tydzień po owulacji zaczęłam odczuwać bóle podbrzusza przez około 2 tyg. Cykle mam regularne 25 dni. 22 sierpnia powinnam dostać okres. Krwawienie pojawiło sie dopiero dzisiaj 5 dni po terminie. Dodatkowo mam temp 37 st

Temperatura 37 st.C przy takiej pogodzie jest prawidłową temperaturą ciała. Pani objawy nie są specyficzne. Opóźnienie okresu o 5 dni nie budzi niepokoju. Jeśli jednak bóle brzucha będą się powtarzały wskazana jest konsultacja ginekologiczna.