Co może być przyczyną plamienia i skrzepów?

Od 4 miesięcy mam nieregularne cykle po 30-35 dni. Okres a bardziej plamienie przez 1 dzień potem 2 dni samych skrzepow. Tym razem jest 42 dzień cyklu a okresu dalej brak. Boli mnie brzuch, jajniki, jest mi nie dobrze. Test ciążowy negatywny. Podejrzewam u siebie Pcos. Zrobiłam dwa dni temu badania. FSH - 10,24 mlU, LH - 57,77 mlU, progesterob--0,71 mg. Morfologia i mocz wszystko w normie. Co może być przyczyną? Wizytę mam dopiero za tydzień u ginekologa.

Dzień dobry, wyniki mogą nasuwać podejrzenie PCOS, jednak postawienie diagnozy jest możliwe tylko po badaniu i na podstawie obrazu klinicznego. Prawdopodobnie badania trzeba będzie powtórzyć, gdyż ich stężenia zmieniają się w różnych fazach cyklu.