Co może być przyczyną poronienia i bezskutecznych starań o dziecko?

Witam. Wraz z partnerem staramy się o dziecko od dłuższego czasu. Pragnę dodać iż byłam w ciąży i poronilam. Mimo wielu prób wynik był negatywny. Co może być tego przyczyna

Lek. Paweł Szadkowski

Ze względu na bardzo wiele potencjalnych przyczyn opisanego stanu, najlepiej jeśli udadzą się państwo do swojego ginekologa prowadzącego, który odpowiednio pokieruje diagnostyką.