Co może oznaczać brak efektu po zabiegu na ginekomastie?

Prawie rok temu miałem operacje na ginekomastie( zostały wycięte gruczoły) , jednak aktualnie widzę ze wyglada to tak samo jak przed operacja, mimo ze zaraz po operacji wszystko wyglądało w porządku . Nie mam i nigdy nie miałem problemów z otyłością, przed zabiegiem miałem robione wszystkie badania w tym badania hormonalne. Czym może być spowodowana taka sytuacja?

Dobry wieczór, aby odpwoiedzień na Pana pytanie należałoby wcześniej wykonać usg gruczołów piersiowych. Po badaniu należy skonsultować się u chirurga. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.