Co może oznaczać drętwienie barku i nogi?

Mam problem. Przez 2 lata bolał mnie brzuch - po wielu badaniach > nerwica. Po lekach mineło. Od września 2017 zabolało gardło z lewej strony,żuchwa strzela, głowa boli przy czubku (jakby ktoś nóż wbijał) przy leżeniu na płasko i kręceniu głową, czasami drętwienie barku, lewej nogi i języka po lewej stronie. Jestem lekko zgarbiony-choć USG szyji i barku ok. Jestem osobą która wszystko "przeżywa". 2 miesiące temu wyrwano mi ósemkę górną z lewej strony (niewidoczna ,ale pełny rozmiar).Myślałem że to ten ząb. Ale nie...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do neurologa i dalsza diagnostyam w zależności od wybadanych objawow , warto jest wykonawca rtg kręgosłupa szyjnego