Co może oznaczać jednorazowe lekkie plamienie po stosunku?

Co może oznaczać jednorazowe lekkie plamienie po stosunku? Nie stosuje antykoncepcji, nie zmieniam partnera miesiączka skonczyla mi sie juz 2 tyg temu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jednorazowe plamienia może występować np w wyniku jakiegoś urazy który mógł nastąpić w trakcie stosunku, lub może być objawem krwawienia implantacyjnego. Proponuję udanie się do ginekologa, który po badaniu będzie mógł określić prawdopodobną przyczynę.