Co może oznaczać kłucie okolicy nad sercem?

Dzień dobry mam 27 lat, od dłuższego czas kłuje mnie nad sercem, i drętwienie i lewa ręka, wcześniej to było raz na jakiś cZas A teraz jest to codzienne. Czy to coś poważnego ? Powinna iść do lekarza, i do jakiego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, zaplanuje diagnostyke. Przyczyn może być wiele min stres, arytmia, choroby tarczycy, niedobory jonowe.
Pozdrawiam