Co może oznaczać kłucie w klatce piersiowej u 20-latki?

Witam mam 20 lat i dwa dni temu wydarzyla sie taka sytuacja podczas kłótni zabolało mnie pary razy serce i trzeslam sie ale głownie chodzi mi oto ze miaalam połowe twarzy czerwoną. A od wczoraj przy głębszym wdechu kłuje mnie w klatce po lewej stronie jakby od gory w dół i na srodku. Czy te objawy maja coś ze sobą wspólnego ? Co to jest ??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć