Co może oznaczać OB na poziomie 14?

Witam co może oznaczać, przy wszystkich wskaźnikach morfologii w granicach normy, OB na poziomie 14, CRP w normie, a w wymazie krwi pałeczkowate - wynik 9, monocyty wynik 1

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się postawić diagnozy na podstawie samych wyników, bez znajomości objawów oraz bez badania lekarskiego. Podwyższenie tych dwóch parametrów, może świadczyć o toczącej się infekcji, radzę skonsultować wynik z lekarzem.
Pozdrawiam