Co może oznaczać obraz wątroby w USG?

Witam bardzo proszę o pomoc od dłuższego czasu borykać się z bólem czasami pobolewalo mnie. Prawej strony pi jakimś czasie doszedł ból ramienia prawego,na dzień dzisiejszy w prawym boku brzucha,ból jest silny bardzo przypominający ataki silnego kucia teraz przy bólu mam trudności z oddychaniem muszę brać płytki oddech bo mam uczucie że ktoś mnie tam rozrywka,od miesiąca mam bardzo silne bóle głowy, leki nie pomagają. Zgłosiłem się do lekarza lekarz wysłał mnie na badanie moczu mimo że nic nie wykazało stwierdził że to kolka nerkowa,nieprzepisal leków. Wróciłam do domu z niczym,ból dalej trwa zrobiłam teraz usg prywatnie :wynik następujący : WĄTROBA NORMOECHOGENICZNA.W PRAWYM PŁACIE UWIDOCZNIONO DOBRZE UNACZYNIONY OBSZAR O ZMIENIONEJ ECHOGENICZNOSCI o wym:84*42mm Wymagający dalszej diagnostyki.Badanie wykonano aparatem Alpinion Medicial systems e-cube 9Diamond.Prosze pomóc co to morze być gdzie mam się udać z tym usg i czy te bóle silne głowy i brzucha prawej strony to od tej wątroby jeśli trzeba wyślę zdjęcie

Do pelnej konsultacji, oceny , Najlepiej przez Lekarzy ktorzy leczyli.
OPIS TK do interpretacji klinicznej
Pelna ocena dokumentacji, ocena stanu zdrowia, konsultacja neurologiczna
pozdrawiam