Co może oznaczać opuchnięcie kostek?

Witam, od dwóch dni mam mocno opuchniete obydwie kostki. Do tego na udach pojawiły się czerwone jakby pręgi? Bolą jak dotykam. Od tygodnia zaczęłam pracę stojącą po 10 godzin, buty mam wygodne. Co to moze być? Dodam, ze od jakiegoa czasu zaczęło mi sie pojawiać dużo pajaczkow i miewalam bole nog i uczucie ciężkości. Jestem za granicą i nie wiek co robić. Czy to moze byc cos poważnego i powinnam szukać lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może z niewydolności żylnej konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu