Co może oznaczać wynik tomografii płuc?

witam co może oznaczać wynik tomografii płuc? W s.2P obwodowo cienkościenna torbiel powietrzna 104x63x90mmbez połączenia z drzewem oskrzelowym.modeluje ona i spycha niedo w dół szczelinę skośną.podobna małą torbiel 24mm w 10s.p .W płacie górnym prawym widać ponadto niewielkie siateczkowate zagęszczenie bliznowate przy przedniej ścianie kl.piersiowejw s.3P.Zmiany bliznowate szczycie prawym i u podstawy płata prawego.płuco prawe o zmniejszonej objętośći .w rzuci śródpiersia nie uwidocniono zmian .

Witam , proszę na spokojnie czekać na wizytę kontrolną u lekarza,który zlecił tomografię!!! Ja mam za mało danych o pacjencie i Jego stanie,abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego!!! z.żurawski