Co może znaczyć ból i obrzęk kolana?

Od trzech tygodni odczuwam uciążliwy ból zwłaszcza od kolana w dół u prawej nogi..trzy dni potem pojawił się obrzęk przy kolanie .... udałem się więc do swojego lekarza który przypisał antybiotyk Amoksiklav oraz diklo Duo...ból w nocy nadal dokucza no i obrzęk nie ustąpił

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać się do swojego lekarza prowadzącego w celu oceny skuteczności leczenia oraz pokierowania dalszym postępowaniem np. skierowaniem na badania dodatkowe lub na konsultację do specjalisty. Bardzo istotne jest porównanie pana stanu klinicznego podczas badania.