Co może znaczyć ból piersi, brak apetytu i mdłości?

Witam . mam 38 lat 2 lipca dostałam normalną miesiączke regularnie która trwała 7 dni. W okresie dni plodnych kochałam się z mężem każdej nocy i dnia. 28 lipca dostałam lekkie krwawienie które trwało kilka godzin 29 nie było nic 30 bardzo skąpe krwawienie 31juz nic. Od kilku dni bolą mnie piersi po bokach I podbrzusze co nigdy u mnie to nie występowało. Mam brak apetytu i lekkie mdłości . W zeszłym tygodniu byłam u lekarza i powiedział mi że nic nie widzi.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło być zbyt wcześnie, aby ginekolog mógł uwidocznić ciążę. Dla pewności może Pani wykonać test betaHCG z krwi.