Co może znaczyć mój wysoki wynik CRP?

Od kilku dni mam ciagle wysokie cukry. Mam cukrzycę typu 1 od 11 lat. Byłam u lekarza rodzinnego stwierdził zapalenie zatok dostałam duomox po tygodniu amoksiklav i acodin na kaszel. Katar jest ale mniejszy z zatoka i już niby wszystko ok ale cukry ciągle na poziome 300-500. W wynikach wszystko jest ok oprócz CRP. CRP wynosi 6.38 norma do 5. Co to może oznaczać i co zrobic?

Tak wysoka glikemia musi być obniżona insuliną w warunkach szpitalnych. Może wzrastać przy infekcjach i po leczeniu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.