Co może znaczyć ten ból w mostku?

Witam. Od ponad 2 lat cierpię na ból w mostku/górnej części nadbrzusza. Na początku stwierdzono, że jest to przepuklina rozworu przełykowego. Jestem po operacji przepukliny a bol jak był tak występuje cały czas. Zrobiono mi szereg badań od morfologii po tomografię i nic nie ma. Z czego może być ten ból? Towarzyszy mi onie codziennie a do tego czasami mam mdłości. Mam 26 lat.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.