Co oznacza ból brzucha i biegunka?

Od 5 dni czuje bóle w brzuchu, gdy tylko cos zjem jest mi nie dobrze lecz nie mam wymiotow ani biegunki. Przez to od tych paru dni prawie w ogóle nic nie jem co powoduje jeszcze większy ból już chyba z głodu. Jak próbuje coś zjeść to po chwili brzuch zbowu zaczyna kluc mocniej i w efekcie nie moge nic zjesc bo od razu cofa, prosze o rade co to może być

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża wykluczona? Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego może to zapalenie żołądkowo jelitowe.
Pozdrawiam