Ból brzucha i biegunka po jedzeniu

Witam, mam problem. Od kilku tygodni gdy coś zjem kilka godzin później dostaję biegunki i ostrego bólu brzucha. Boję się cokolwiek zjeść pomagają mi tabletki ale to tylko na chwilę poza tym nie chcę ciągle łykać tabletek. Proszę pomóżcie mi, i powiedzcie co mi jest?

Witam! Na podstawie opisywanych objawów nie można postawić diagnozy. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, skieruje Pana/Panią na dalszą diagnostykę.