Co oznacza ból brzucha u osoby stosującej Pantopraz?

Witam, od 3 dni boli mnie brzuch w prawej dolnej części w pobliżu biodra. Nie występuje podczas siedzenia, teraz nasila się przy gwałtownych ruchach, chodzeniu, ucisku. Brzuch jest miękki, przy podniesieniu prawej nogi i położeniu nie boli, nie mam mdłości, ani gorączki - żadnych innych objawów. Lekarz rodzinny od razu stwierdził, że to wyrostek, dał skierowania na badania krwi, jednak wyszły w normie. Od wczoraj biorę Pantopraz apap herbatkę z dziurawca (karmię piersią), ale póki co nie widzę bardzo znaczącej poprawy (jest lepiej, bo wcześniej bolało nawet przy niewielkim ruchu). Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, jeśli się utrzymuje konieczna jest ponowna wizyta u lekarza, można udać się na IP, sądzę że warto jest wykonać usg jamy brzusznej.