Co oznacza ból kości i nadciśnienie?

Witam . Dwa dni temu zabrało mnie pogotowie gdyż miałem podwyższone cisnienie i stwierdzono u mnie nadcisnienie lecz nie chciało spadać bo lekach ale w koncu jakos sie udalo trochę zbic , nastepnego dnia pojechałem do szpitala spowrotem gdyż drętwiało mi ciało i ręce i stwierdzono nerwice i teraz jak wezme hydroksyzyne to z cisnieniem jest okey. Nadmieniam iz leki na nadcisnienie tez biorę ALE teraz doszedł inny problem odnosnie ciagle czuje sie osłabiony bolą mnie kosci i bardzo sie poce w nocy jak bym wyszzedł dopiero z wanny albo z podprysznica i mam jakieś dwie dziwne gulki koło żuchwy jednej strony i z drugiej po jednej gulce tak jak by mnie bolały wezly chłonne i ale gardło . nie mam gorączki ale ogólnie jestem oslabiony jak mialbym byc chory . Co mi może dolegać ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć