Co oznacza ból ucha po basenie?

Witam, od 3 dni, po wizycie na basenie, towarzyszy mi nieustanny, jednostronny, pulsujący ból ucha. Leki przeciwbólowe nie przynoszą ulgi, dodatkową niedogodnością jest uczucie jakby ciała obcego w środku ucha, a także nacisk na wewnętrzną część ucha spowodowany dziwnym zgrubieniem ponad migdałkiem. Uczucie to można zniwelować poprzez ruch rzuchwą Mam też wrażenie jakby z ucha wydobywała się czasami wydzielina

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy nie ustąpią, powinna się Pani zgłosić do lekarza laryngologa w celu zbadania. Mógł się pojawić stan zapalny, który może wymagać antybiotykoterapii.