Co oznacza brązowa wydzielina z pochwy u młodej kobiety?

Witam, mam 20 lat. Od 3 dni intensywnie z pochwy wydostaje mi się wydzielina ciemna brązowa wraz z krwią i krzepami ( dodam, ze krew podczas oddawania moczu leci intensywniej). Czuję kucie q okolicach jejnik. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 dni. Obawiam się, ze do wizyty stanie się coś. Czy mam się obawiać?

Lek. Michał Lenard

Przez 3 dni nie powinno stać się nic niebezpiecznego, a wizyta jest konieczna.