Brązowa wydzielina z pochwy dzień przed okresem

Witam! Mam pytanie o brązową wydzieline z pochwy. Wczoraj dzien przed okresem mialam sporo brązowej wydzieliny z pochwy mam tak pierwszy raz. Dzisiaj mam normalny okres. Miesiąc temu kochalam sie z moim chlopakiem, ale trzy dni późnej dostałam okres i byl prawidłowy. Mialam wtedy dni nie plodne. Obawiam się ze to ciąża. Co to może byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana brązowa wydzielina to wynik podbarwienia śluzu krwią. Najpewniej był to wynik rozpoczynającej się miesiączki - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Ryzyko, że opisane plamienie ma związek z ciążą jest niewielkie.