Brązowa wydzielina z pochwy przed okresem i po pełnym stosunku

Witam,mam 19 lat. cykl mam co 37 dni, jakie 2 tyg temu moj chlopak doszedl we mnie i bylo to pare dni przed dniami plodnymi i niecaly tydzien przed owulacją, z kalendarzyka wynika ze dostane okres dopiero w pazdzierniku a wczoraj zauwazylam na majtkach brązowy śluz i mysląc ze to okres włozylam tampon, lecz pod koniec dnia zauwazylam na nim tylko parę plamek o kolorze brązowym, a dzis juz nic. nie wiem co to moze być, nic nie swędzi nie piecze, mam stalego partnera od 2 lat i tylko z nim sypiam
19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Proponowałabym wykonać test ciążowy. Brązowe plamienie może być wynikiem krwawienia implantacyjnego. Oczywiście nie mogę stwierdzić ciąży na pewno, jednak sugerowałaby w/w działanie.