Co oznacza brązowe plamienie u osoby stosującej tabelki Novynette?

Witam. Od 6 lat stosuję tabletki novynette. Od 3 dni mam brązowe plamienie. Musze zaznaczyć, że nie pominęłam żadnej tabletki, ani nie uskarzalam się na dolegliwości typu wymioty lub rozwolnienie. Do końca blistra pozostały 3 tabletki. Czy jest powód do zmartwień? Nigdy wczesniej nie miałam takich dolegliwości. Bardzo proszę o porade

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o postępowaniu. Być może potrzebna będzie zmiana leczenia. Pozdrawiam!