Co oznacza drętwienie dłoni podczas stania?

Witam. Mam 18 lat, podczas dłuższego stania (w jednej pozycji po około 20 minutach) drętwieje mi lewa dłoń. Czym to może być spowodowane? Dodam jeszcze że często bolą różne stawy(najczęściej biodro lub kostka, czasem kolana). Nie jest to zależne od niczego. Czasem bolą podczas chodzenia, czasem podczas spoczynku. Czy te bóle stawów i drętwienie dłoni jakoś się ze sobą wiążą? Czym to może spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Trudno powiedzieć, przyczyną mogą być zaburzenia elektrolitowe, ale również wiele innych. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani podstawowe badania i w zależności od wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!