Co oznacza dyskomfort pod żebrem u 27-latka?

dzien dobry.,mam jedno pytanko, od jakiegos czasu,ok 3tyg,po prawej strone pod zebrem odczowam dyskomfort,poniewaz nie moge nazwac tego bolem,delikatne klocie,raz od strony brzucha,raz plecow,bylem u lekarza,badali mi krew dwa razy, badania USG wszystko ok, dodam tez ze nie pokoi mnie tez fakt ze schudlem 5kg waze 60kg, jem normalnie apetyt rowniez ok,staram sie dostarczac duzo witamin,no ale to nie ustaje,martwie sie troszeczke,co to moze byc ??

Trudno mi określić czym może być spowodowana ta dolegliwość bez bezpośredniego badania. Raczej to ma związek z jakimś samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych (neuralgią). W razie wątpliwości można jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem.