Co oznacza EKG i zapis lekarza?

Witam. Wczoraj robiłem sobie EKG dziś otrzymałem wyniki niestety nie wiem czy wszystko wyszło ok. (po prostu nie potrawie odczytać tego co napisał lekarz) czy wszystko w porządku z wynikiem? Dorzucam link ze zdjęciem.. https://drive.google.com/open?id=1GhpKeTyNOvs0Jb-PQJKN2T3l0rydyEsC

Lek. Wojciech Zygmunt

Normogram. Rytm zatokowy o częstości 54/min. Wyższe odejście odcinka ST w odprowadzeniach V2-V4. Jestem tego na 99% pewny. Częstość akcji serca 54/min jest odrobinę zbyt wolna (bradykardia), nie jestem w stanie ocenić odcinka ST w odprowadzeniach V2-V4, bo niestety na zdjęciu widać tylko odprowadzenia I, II i III. Należy pamiętać, że wynik badania EKG (jak i innych badań dodatkowych) należy korelować ze stanem klinicznym pacjenta. Polecam wizytę u lekarza, w celu skonsultowania danego wyniku i przeprowadzenia dokładnego wywiadu, by wykluczyć ewentualną przyczynę zmian. Pozdrawiam i życzę zdrowia.