Co oznacza gorączkowanie u mężczyzny?

Witam. Moj chlopak zaczal goraczkowac tydzien temu. Bylismy w szpitalu bo mial 40 stopni. W szpitalu dali mu kroplowke, paracetamol i ibuprofen. Lekarz stwierdzil ze to wirusowka i moze trwac do 4 tygodni.. Dwa dni po tym temperatura spadla do 36,7 a wieczorem znowu 39.Od poniedzialku goraczkuje caly czas (38-39 stopni) nie wiemy co robic tym bardziej ze jestesmy w UK a tu lekarzy pochwalic niestety nie mozna.. dwa dni temu lekarz rodzinny wypisal amoxicillinum i nadal bez zmian. Co robic? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal występują powyzsze objawy proponuje ponownie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu