Co oznacza modelowanie brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego i prawego korzenia nerwowego?

Proszę o kolejną interpretację - wynik Mr -,C5C6 szerokopodstawna bardziej prawostronna dokonała Portugalia tarczy m-kręgowe i osteofity na tylnych krawędź.sąsiad.trzonów.siąsiad.trzonów kręgów po str.prawej z modelowanie brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego i prawego korzenia nerwowego.wymiar A-P kanału kręgowego na tym poziomie 10mm.C6C7 uogólnione uwypuk. tarczy m-kręgowe i zaostrzenia kostkę na tylnych krawędz.sąsiad.trzonów kręgów że zmniejsz.przedniej przestrzeni płynowej worka opo

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis wskazuje na liczne zmiany z uciskiem na rdzeń kręgowy, które mogą powodować bóle kręgosłupa szyjnego oraz kończyn górnych, szczególnie prawej. Wskazana kontrola u neurochirurga.
Pozdrawiam