Co oznacza niski poziom bHCG przy pozytywnym teście ciążowym?

Witam. Prosze o pomoc. 14.06 ostatnia miesiączka. 13.07 test ciazowy pozytywny.  14.07 beta hcg - 21 17.07 beta hcg - 107 23.07 wizyta u lekarza. Lekarz nic nie widzial i kazal powtorzyc bete. Powiedzial, ze powinna byc kolo 500.  24.07 beta hcg - 157:((((( To za malo! Czy ktos tak mial? Co mam robic?! Lekarz kazal zrobic dzis i w piatek i w poniedziałek przyjsc do niego. Mam tak zrobic? Czy przy takim wyniku juz jutro isc do niego? Czy moze wszystko jest ok... ;(

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję dokładnie stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego ponieważ umożliwi do dokładną interpretację.