Co oznacza opis RTG kręgosłupa i ból w części lędźwiowej?
Proszę o interpretację opisu RTG kręgosłupa. Wysokość sezonów i tarcz prawidłowa. Poziomie ustawienie kości krzyżowej. Wyrostki poprzeczne L5 opierają się o górną krawędź kości krzyżowej. Dodam że odczuwam duży ból w części ledzwiowej.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik powinien być zinterpretowany przez ortopedę z uwzględnieniem osobistego zbadania. Pozdrawiam!