Co oznacza silny ból w mostku nasilający się podczas leżenia na plecach?

Silny ból w mostku nasilajacy się podczas leżenia na plecach i przy wdechu duszności troche mniej bolało jak usiadlam a gdy się położyłam ból znów byl ostry rozrywajacy co się dzieje? Mam 25 lat taki ból trwał 1,5 godz??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć