Co oznacza śluz zabarwiony na żółto w ciąży?

Witam. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Zauważyłam u siebie dość sporo grudek śluzu zabarwionego na żółto. A od 3 tygodni ciagle boli mnie bardzo nisko brzuch (chyba pęcherz) ale z badań nic nie wynika ze coś się może dziać, i bardzo często w tym miejscu twardniej i boli. A oddaje mocz co 10min. Lekarz mówi ze może być to spowodowane uciskiem macicy na pęcherz. A mnie to martwi bo nie mogę dłużej pochodzić bo zaraz twardnieje i utrzymuje się tak praktycznie całe dnie..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazane jest badanie ginekologiczne oraz diagnostyka potwierdzająca dobrostan płodu.