Co oznacza świąd skóry stóp?

Co jakiś czas wyskakuje mi wysypka na stopach bardzo swędząca. Są to takie małe krosteczki wypełnione przezroczystym płynem. Tylko tym razem mam je także na dłoniach i udach. A tmdo tego od paru dni swędzą mnie powieki. Co to może być? Czy te swędzenie ma ze sobą związek. Czytałam że mogę mieć zapalenie poprzeczne powieki ale to ze stopami?

Dzień dobry.Proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i badaniu lekarz postawi diagnozę i wdroży leczenie problemem na podwórkach proszę zgłosić się do lekarza okulisty .