Co oznaczają krostki na skórze w ciąży?

Witam jestem w 32 tygodniu ciąży. Od kilku dni na stopach i dłoniach zrobiły mi się takie malutkie krostki wypełnione wodą Bardzo swędzą Na początku myślałam że to cholestaza ale przy cholestazie nie ma wysypki. dermatolog zalecił mi smarowanie miejsca preparatem z emolientem ale to nic nie daje najgorsze jest to swędzenie. Kredki występują między palcami dłoni na nadgarstkach na stopach z z wierzchu oraz od środka. Czy możliwe że to uczulenie na nowy krem którym ostatnio smarowałam te miejsca??

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być , jeśli objawy są nadal wskazana jest wizyta u internisty lub ponownie do lekarza dermatologa