Co oznacza taki wynik badania płuc 45-latka?

Poswoiste zmiany w szczytach z towarzyszącymi czesciowo uwapnionymi guzkami największy 9x8mm w szczycie płuca prawego. Lite guzki: S3PP 10x8mm S4PP 10x8mm S6PP 19x15mm S9PP sred. 9mm W języczku przysercowo 9mm Guzki o dość gładkich zarysach bez spikuli ale większe vs badania z 2020r (wtedy było 6PP 13x9mm). Niewielkie pasmowate zagęszczenie w płacie srodkowym. Bez odmy. Bez płynu w jamach oplucnowych.. Tchawica i drzewo opłucnowe drozne. Węzły chłonne środpiersia niepowiekszone. Kosci bez zmian naciekowych i destrukcji. Hypodensyjne ognisko w watrobie 12mm. Poproszę o interpretacje

-W płucu prawym w segmentach 3, 4, 6, 9 obecne guzki, podobnie w języczku płuca lewego,

-Hipodensyjna zmiana w wątrobie to najpewniej torbiel.

Do pilnej konsultacji z torakochirurgiem lub pulmonologiem.