Co oznacza tarczyca o delikatnej niejednorodnej echostrukturze z cechami miernego przekrwienia?

Witam, prosze o interpretację usg tarczycy. Prawy płat (długość x grubość x szerokość) 49x18x22mm,objętość:9,7ml. Cieśń grubośći 7mm. Lewy płat 46x18x20mm, objętość 8,3ml. Łączna objętość tarczycy 18ml. Tarczyca wielkości na górnej granicy normy. W dolnej części płata prawego widoczny hypoechogenny guzek wielkości 8x6x6mm. Na tym samym poziomie w cieśni po stronie prawej widoczna torbiel 4x2mm. Poza tym tarczyca o delikatnej niejednrodnej echostrukturze z cechami miernego przekrwienia. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna jest rozszerzenie diagnostyki wykonanie Biopsja proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie