Co oznacza wynik badania TK płuc u 49-latki?

Witam Co ooznacza (wynik tk. Płuca o wzmozonym rysunku podscieliska,rysunek naczyniowy poszezony.Po za tym pola plucne bez zmian ogniskowych.Serce w granicach normy.Węzły chłonne ujścia srodpiersiowe niepowiekszone.Anomalia ujścia lewej żyły ramienno glogowej nie łączy się z jednoimienna zylą tworząc zyle główną górną.przebiega lewobocznie od luku aorty i pnia płucnego-jej ujście do serca w badania bez kontrakstu nie mozliwe do oceny-nie można wykluczyć ujścia do lewego przedsionka.obraz anomalii rozwojowej spływu zylnego krążenia ogólnego

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Konieczna szersza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie