Co oznacza wynik badania TSH, TPO?

Witam, Mam 42 lata, jestem ciagle poirytowana, zloszcze sie na mojego partnera. Szybko wybucham. Zrobilam badania na tarczyce. Moj wynik TSH: 1,550; TPO:41. Ferrytyna:5,18 przy normach 13-150. Czy te wyniki moga byc przyczyna mojego zachowania? Nie radze sobie z tym i bioje sie ze moje wieczne niezadowolenie strace mojego partnera. Co mam robic? Bardzo dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Witam!
Konsultacja psychiatryczna, odpowiednie badania testowe, leczenie zaburzeń nerwicowych: psychoterapia z ew. wzmocnieniem lekami p/lękowymi. Uprzedzam, że na efekty leczenia trzeba będzie trochę poczekać.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.