Co oznacza wynik badania USG piersi u 27-latki?

Dzień dobry, W ostatnim czasie wykonałam profilaktyczne badanie USG. W czasie badania lekarz nie powiedział mi o żadnych nieprawidłowościach. Opis USG: badanie palpacyjne: bez zmian miejscowo ograniczonych; ultrasonograficznie: utkanie gruczołowe, bez zmian litych i torbielowatych, węzły chłonne bez cech limfadenopatii, w badaniu usg nie stwierdzam cech procesu rozrostowego. Nie było by to dla mnie niepokojące gdyby nie postawione rozpoznanie: N60, co doczytałam, że jest łagodną dysplazją piersi. Czy w takim razie jednak w usg były uwidocznione jakieś nieprawidłowości? Będę bardzo wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości.

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ w opisie brak jest jakichkolwiek cech patologii. Dysplazja to zmiana łagodna, której nie należy się obawiać, dziwię się jednak, że lekarz nie ujął jej w opisie.