Co oznacza wynik badania wycinka?

Dzień dobry. Co oznacza taki wynik pobranego wycinka ADENOCARCINOMA VARIETAS INTESTINALIS SEC.LAUREN (M-8140/3) tylko tyle jest podane co to znaczy, jakie są szanse, czy jest to do wyleczenia czy szanse kiepskie ?
Lek. Michał Lenard

Gruczolakorak typu jelitowego. Powinien się Pan zgłosić do lekarza zlecającego badanie, który wszystko Panu wyjaśni i zastosuje leczenie. Pozdrawiam!